Menu
 

Nie jesteśmy przeciętnym zespołem na wesele.
Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem i oprawą muzyczną imprez okolicznościowych.
Doświadczenie muzyczne zdobyte w rożnych miejscach na świecie, pozwala nam zapewnić Państwa, że jesteśmy zespołem zdolnym spełnić każde wymagania!

 

Zapewniamy oprawę muzyczną imprez:
* WESELA
* BANKIETY
* DANCINGI
* BALE SYLWESTROWE I STUDNIÓWKI
* IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE I PLENEROWE

Cenimy sobie jakość, wyróżniamy się bogatym repertuarem , profesjonalnym podejściem , zaangażowaniem, elastycznością i doskonałym wyczuciem publiczności.
W naszym repertuarze posiadamy przede wszystkim muzykę taneczną, piosenki z lat 50' 60' 70' 80' 90' oraz muzykę współczesną, najnowsze przeboje które pojawiają się na listach przebojów, muzykę biesiadną, a także klasyczne standardy, których nie może zabraknąć na żadnej prestiżowej imprezie. Jeśli macie Państwo ochotę na odrobinę bluesa, jazzu czy rock’n’rolla, z przyjemnością Wam to zagramy! Saksofon tenorowy, na którym po mistrzowsku gra Sebastian, będzie niewątpliwą atrakcją dla Państwa gości!
Nasz repertuar jest stale aktualizowany i poszerzany.

Nie mamy sztywno ustalonych bloków muzycznych, staramy się, aby każdy z nich zawierał różne style muzyczne, utwory szybkie, jak i romantyczne ballady.
W zależności od typu imprezy oraz gustów publiczności, spontanicznie dobieramy repertuar tak, aby goście w każdym wieku dobrze bawili się na parkiecie. Oprócz muzyki do tańca, zapewniamy różnego rodzaju zabawy, konkursy i atrakcje, prowadzimy konferansjerkę również w języku angielskim.
Mając do dyspozycji tak bogaty wybór repertuaru, wierzymy, że każdy z Państwa będzie usatysfakcjonowany.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem scenicznym, zapewniamy własny transport i wystawiamy rachunki.

 

 

 

SZYBKI KONTAKT

 

 +48 531 47 17 67

 

+48 607 43 55 73

 

+48 669 68 85 68

 

     mercedesband@wp.pl

AKTUALNOŚCI

Nowe nagrania demo już na naszej playliście.

Miłego odbioru!

 Powered by: www.cdx.pl