Menu
 

 Anna

Doskonała wokalistka z dużą skalą i świetnie brzmiącym wokalem. Znakomicie radzi sobie z  ambitnym repertuarem i swobodnie czuje się w muzyce rozrywkowej. Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Przez wiele lat występowała na statkach pasażerskich, polskich i skandynawskich armatorów, oraz krajach Zatoki Perskiej, śpiewając standardy światowej muzyki rozrywkowej. Aktywnie bierze udział w różnych projektach muzycznych, okolicznościowych koncertach i wydarzeniach artystycznych. Dba o wizerunek zespołu, projektując stroje sceniczne i kostiumy do naszych bloków tematycznych i pokazów. Niezastąpiona jako konferansjer.  Profesjonalnie, z doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem, razem z Sebastianem, prowadzą imprezy i świetnie bawią publiczność.

 


                                                                                                                                             Sebastian
Niezwykle utalentowany wokalista o ciekawym głosie, wiadomo męski repertuar   wokalny do łatwych nie należy, ale możecie być pewni, że nikt tak świetnie sobie z    nim nie poradzi, jak Sebastian. Ambitna klasyka, szeroki przekrój muzyki z minionych dekad, po najnowsze przeboje to wachlarz jego dorobku.
Absolwent Szkoły muzycznej II stopnia w klasie saksofonu i fortepianu.
Uzdolniony pianista, akompaniator, aranżer i realizator dźwięku.
Laureat ogólnopolskich konkursów saksofonowych, Wielokrotnie zajmował pierwsze miejsca w konkursach makroregionalnych.  Znaczący w jego karierze jest czas, kiedy razem z zespołem „Banaszak & The Best” występował na licznych festiwalach bluesowych w kraju i za granicą. Rawa Blues i Przystanek Woodstock to miejsca gdzie nie raz mogliście usłyszeć jego nazwisko. Kilka ostatnich lat można było słuchać go na pokładach statków wycieczkowych w rejsach do Szwecji i Finlandii. Posiada doskonałe wyczucie publiczności, potrafi rozbawić i rozkręcić każdą imprezę, znakomity wodzirej.

 


 Marta

Młoda, ambitna, utalentowana wokalistka o silnym, charakterystycznym głosie. Znakomicie odnajduje się w muzyce pop, na waszej imprezie nie zabraknie najnowszych przebojów w jej wykonaniu. Miłość do muzyki zaczęła się już w szkole, gdzie występowała w  musicalach młodzieżowych, kształcąc swój głos pod okiem profesjonalistów i zajmując pierwsze miejsca w konkursach i przeglądach muzycznych. Wulkan energii, a przede wszystkim osoba, która wprowadza do naszego zespołu radość z wykonywanej pracy, mnóstwo pozytywnej energii i sprawia, że się chce podejmować wyzwania!
 

Drodzy Państwo!
Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem i oprawą muzyczna imprez okolicznościowych.
Doświadczenie i zaangażowanie wszystkich członków zespołu gwarantują Państwu najwyższą
jakość usług i zadowolenie Waszych gości!

 

SZYBKI KONTAKT

 

 +48 531 47 17 67

 

+48 607 43 55 73

 

+48 669 68 85 68

 

     mercedesband@wp.pl

AKTUALNOŚCI

Nowe nagrania demo już na naszej playliście.

Miłego odbioru!

 Powered by: www.cdx.pl